İKİ YAKA TEMİZLİK

İki Yaka Temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmek adına her geçen gün ekip ve ekipmanlarımızı son teknolojiye uygun hale getiriyoruz.

İKİ YAKA TEK MARKA

İki Yaka Temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmek adına her geçen gün ekip ve ekipmanlarımızı son teknolojiye uygun hale getiriyoruz. Profesyonel dünyaya firmamızı güncellemekteyiz. Ev veya iş yerlerinizde kullandığınız Koltuk, Özel dokuma Halı ve Her tarz ve modelde perdelerinizin bakım ve temizliğini en ince ayrıntısına kadar titizlikle hizmet veren firmamız sizlerinde desteği ile her yıl büyümekte ve bu bizi çok fazla motive etmektedir. 

instagram adresimiz @koltukyikamaustasi34 sayfamızdan her gün sizlere verdiğimiz hizmet kalitesini izleyebilir öncesi ve sonrası fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Her Tarz Model ve Kumaş türünde Profesyonel yıkama işlemleriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıkanmasını istediğiniz ürünün Resmini Whatsap veya İnstagram üzerinden iletmeniz anında dönüş için yeterli. İyi Yorumlarınız Referansımızdır.

İki Yaka Temizlik Ekibi.

Sağladığımız Hizmetler

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız için ilk günkü görüntüyü ve temizliği sizler için geri getiriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama hizmeti sizlere sunuyoruz.

Yatak Yıkama

Zamanla yatağınızda bakteri, ölü deriler ve daha fazlası oluşmaktadır. Sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak temizliği hizmetimizden faydalanın.

Halı Yıkama

Tüm halı çeşitleriniz (özel dokuma halı, deri halı, yün halı, kilim, şilte, döşeme...) için İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetini sağlıyoruz.

Perde Yıkama

Perdeler bulundukları konum sebebiyle oldukça toz ve kir toplar. İki Yaka Temizlik ev ve yerleriniz için Perdelerinizi temizlemekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar zamanla içerisinde toz, bakteri ve ölü deriyi içine hapseder. Normal temizleme işlemleri ile giderilemeyen ve sağlığa zararlı bu maddeler ancak profesyonel ve derinlemesine bir halı yıkama hizmeti ile giderilebilir.

Evlerimizin en çok temas edilen eşyalarından biri olan koltukların zamanla kirlenmeleri kaçınılmazdır. Üstelik koltukları silmek onlara yeteri kadar hijyen sağlamaması de bir gerçektir. Profesyonel koltuk yıkama ile hem koltuklarınızın daha sağlıklı bir yüzeye hem de parlak ve ilk günkü görünümüne kavuşturmak için gerekli bir işlemdir.

Doğal olarak uzandığınızda direkt olarak yüz teması ile karşı karşıya kaldığımız yataklar ne kadar çarşaf ve nevresim ile yüzeyi görünürde kapalı ve korunmuş görülse de zamanla insan vücudundan kalma ter, toz ve bakterilerin birikmesi ile hijyen durumu olumsuz etkilenmektedir. Bu sebeple sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak yıkama hizmeti insan sağlığı açısından gereklidir.

Halıfleksler dokuları sebebi ile halılardan daha sıkı bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile halılara göre daha fazla kir, toz, bakteri ve ölü deriyi hapsederler. Bu sebeple de profesyonel bir halıfleks yıkama hizmetine ihtiyaç duyar

Stor perdeler görüntü ve pratik olmaları sebebi ile evlerimiz ve iş yerlerimiz için büyük bir pratiklik ve iyi bir görüntü kazandırırlar. Ancak buna karşın kirlenme ve tozlanma gibi dezavantajları da bunun ile doğru orantılıdır. Mekanik yapıları sebebi ile stor perdeleri söküp takmak ve yıkamak zorluk çıkarabilir. İki Yaka Temizlik olarak tüm bu işlemleri profesyonel olarak size sunabilir ve perdelerinizi ilk günkü kadar temiz görmenizi sağlayabiliriz. Profesyonel Perde Yıkama hizmetimiz ile tüm tarz ve çeşitte perdelerinizi sizin için profesyonelce temizleyelim

İki Yaka TEMİZLİK

TEMİZLİKTE BİZ

Call Now Button