İKİ YAKA TEK MARKA

Neden Yıkatılmalı?

Her halı üretiminde kullanılan malzemeler sebebiyle farklı kimyasallara ihtiyaç duyar. Aksi halde uygulanan metot ve kullanılan materyaller halınızın ömrünü kısalmasına ve renklerinin solmasına sebebiyet verebilir. Profesyonel bir halı yıkama ile halınıza uygun yıkama metotları ve kimyasallar ile halıların derinlemesine temizlenmesi ve halının formunu koruması hedeflenir.

Nasıl Yıkanır?

El dokuma halı yıkama;  yün halı yıkama, ipek halı yıkama, hereke halı yıkama, afgan halı yıkama, iran halı yıkama, antik yörük halı yıkama, bünyan halı yıkama, milas halı yıkama, patchwork halı yıkama, vintege halı yıkama, pelüş halı yıkama deri halı yıkama; keçi postu, dana postu, koyun postu, vs gibi halılarınızı itinayla yerinde yıkıyoruz.

Halılarınızın dokusuna uygun tamamen organik ilaçlarla evlerinizde yerinde serili halde halılarınızı  yıkıyoruz

Halılarınızı itinalı ve titizlik içerisinde yıkamaktayız. Yerinde yıkadığımız halıların alt kısmı ıslanmamaktadır; yani parkelerinize her hangi bir su teması olmamaktadır. Yıkanan halılarınız yüksek vakumlu makinelerimiz sayesinde 3-5 saat içerisinde kurumaktadır.

İkiyaka temizlik şirketi olarak; İstanbul geneline profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile  ücretsiz servis ağımız bulunmaktadır

 Karcher marka Profesyonel makinelerle siz değerli müşterilerimize hizmet verkteyiz

Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Yerinde Yıkama

İki Yaka Temizlik olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek misyonumuzun bir parçasıdır.

Bu sebeple isteyen müşterilerimiz için kaldırılması mümkün olmayan ya da kaldırılması istenmeyen halılar için evinize veya iş yerlerinize gelerek profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte halılarınızı eviniz ve ya iş yerinizde kısa süreler içerisinde hijyenik hale getiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Yatak Yıkama

Zamanla yatağınızda bakteri, ölü deriler ve daha fazlası oluşmaktadır. Sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak temizliği hizmetimizden faydalanın.

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız için ilk günkü görüntüyü ve temizliği sizler için geri getiriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama hizmeti sizlere sunuyoruz.

Perde Yıkama

Perdeler bulundukları konum sebebiyle oldukça toz ve kir toplar. İki Yaka Temizlik ev ve yerleriniz için Perdelerinizi temizlemekteyiz.

İki Yaka TEMİZLİK

TEMİZLİKTE BİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar zamanla içerisinde toz, bakteri ve ölü deriyi içine hapseder. Normal temizleme işlemleri ile giderilemeyen ve sağlığa zararlı bu maddeler ancak profesyonel ve derinlemesine bir halı yıkama hizmeti ile giderilebilir.

Evlerimizin en çok temas edilen eşyalarından biri olan koltukların zamanla kirlenmeleri kaçınılmazdır. Üstelik koltukları silmek onlara yeteri kadar hijyen sağlamaması de bir gerçektir. Profesyonel koltuk yıkama ile hem koltuklarınızın daha sağlıklı bir yüzeye hem de parlak ve ilk günkü görünümüne kavuşturmak için gerekli bir işlemdir.

Doğal olarak uzandığınızda direkt olarak yüz teması ile karşı karşıya kaldığımız yataklar ne kadar çarşaf ve nevresim ile yüzeyi görünürde kapalı ve korunmuş görülse de zamanla insan vücudundan kalma ter, toz ve bakterilerin birikmesi ile hijyen durumu olumsuz etkilenmektedir. Bu sebeple sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak yıkama hizmeti insan sağlığı açısından gereklidir.

Halıfleksler dokuları sebebi ile halılardan daha sıkı bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile halılara göre daha fazla kir, toz, bakteri ve ölü deriyi hapsederler. Bu sebeple de profesyonel bir halıfleks yıkama hizmetine ihtiyaç duyar

Stor perdeler görüntü ve pratik olmaları sebebi ile evlerimiz ve iş yerlerimiz için büyük bir pratiklik ve iyi bir görüntü kazandırırlar. Ancak buna karşın kirlenme ve tozlanma gibi dezavantajları da bunun ile doğru orantılıdır. Mekanik yapıları sebebi ile stor perdeleri söküp takmak ve yıkamak zorluk çıkarabilir. İki Yaka Temizlik olarak tüm bu işlemleri profesyonel olarak size sunabilir ve perdelerinizi ilk günkü kadar temiz görmenizi sağlayabiliriz. Profesyonel Perde Yıkama hizmetimiz ile tüm tarz ve çeşitte perdelerinizi sizin için profesyonelce temizleyelim

Call Now Button