İKİ YAKA TEK MARKA

Profesyonel Mayt Temizliği!

Halk arasında Mayt veya Mite diye adlandıran böceklerin gerçek ismi akardır. Maytlar çok küçük böcek türleridir ki onları gözle görmek imkansızdır. Bu böcekler her türlü ortamda yaşarlar. Sayıları 1 hafta içinde binlerceye; bir kaç ay içinde de milyonlara ulaşır. Koltuk ve Yataklarımızda maytların varlığını en iyi ellerimizde ayaklarımızda aşırı kaşınma ile anlarız. Bu kaşınma sonucu mor renkte tenimizde yaralar oluşabilmektedir. Bu zararlı parazitlerle yaşamak istemiyorsanız İKİYAKA TEMİZLİK ekibi size en iyi çözümü sunarak koltuk yıkama ve yatak temizleme için yanınızdadır!

İDRAR KOKUSU VE İDRAR LEKESİ ÇIKARMA

Koltuktan çiş kokusu nasıl gider 

Evdeki kedi ve köpeklerimizin genellikle koltuk üzerine yaptıkları çiş den kaynaklanan kokuyu gidermekteyiz.

Koltuktan sidik kokusu nasıl çıkar 

Küçük çocuklarımızın evde istemeyerek koltuk ve kanepe üzerine yaptıkları çiş bize dert olmaktadır bizler bu sorunlarınızı tamamen yok etmekteyiz.

Koltuktaki çiş kokusu nasıl giderilir 

Koltuk süngerine sinen çiş kokusunu 15 sentim derinlere özel sıvı verilerek ve geri alınarak yapılan işlemler tekrarı ile kurtulmak mümkündür.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Yatak Yıkama

Zamanla yatağınızda bakteri, ölü deriler ve daha fazlası oluşmaktadır. Sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak temizliği hizmetimizden faydalanın.

Halı Yıkama

Tüm halı çeşitleriniz (özel dokuma halı, deri halı, yün halı, kilim, şilte, döşeme...) için İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetini sağlıyoruz.

Perde Yıkama

Perdeler bulundukları konum sebebiyle oldukça toz ve kir toplar. İki Yaka Temizlik ev ve yerleriniz için Perdelerinizi temizlemekteyiz.

İki Yaka TEMİZLİK

TEMİZLİKTE BİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar zamanla içerisinde toz, bakteri ve ölü deriyi içine hapseder. Normal temizleme işlemleri ile giderilemeyen ve sağlığa zararlı bu maddeler ancak profesyonel ve derinlemesine bir halı yıkama hizmeti ile giderilebilir.

Evlerimizin en çok temas edilen eşyalarından biri olan koltukların zamanla kirlenmeleri kaçınılmazdır. Üstelik koltukları silmek onlara yeteri kadar hijyen sağlamaması de bir gerçektir. Profesyonel koltuk yıkama ile hem koltuklarınızın daha sağlıklı bir yüzeye hem de parlak ve ilk günkü görünümüne kavuşturmak için gerekli bir işlemdir.

Doğal olarak uzandığınızda direkt olarak yüz teması ile karşı karşıya kaldığımız yataklar ne kadar çarşaf ve nevresim ile yüzeyi görünürde kapalı ve korunmuş görülse de zamanla insan vücudundan kalma ter, toz ve bakterilerin birikmesi ile hijyen durumu olumsuz etkilenmektedir. Bu sebeple sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak yıkama hizmeti insan sağlığı açısından gereklidir.

Halıfleksler dokuları sebebi ile halılardan daha sıkı bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile halılara göre daha fazla kir, toz, bakteri ve ölü deriyi hapsederler. Bu sebeple de profesyonel bir halıfleks yıkama hizmetine ihtiyaç duyar

Stor perdeler görüntü ve pratik olmaları sebebi ile evlerimiz ve iş yerlerimiz için büyük bir pratiklik ve iyi bir görüntü kazandırırlar. Ancak buna karşın kirlenme ve tozlanma gibi dezavantajları da bunun ile doğru orantılıdır. Mekanik yapıları sebebi ile stor perdeleri söküp takmak ve yıkamak zorluk çıkarabilir. İki Yaka Temizlik olarak tüm bu işlemleri profesyonel olarak size sunabilir ve perdelerinizi ilk günkü kadar temiz görmenizi sağlayabiliriz. Profesyonel Perde Yıkama hizmetimiz ile tüm tarz ve çeşitte perdelerinizi sizin için profesyonelce temizleyelim

Call Now Button