İKİ YAKA TEK MARKA

Neden Yıkatılmalı?

Koltuklar bildiğiniz gibi yaşam alanlarının en çok temas halinde bulunduğumuz mobilyalarıdır. Bu sebeple oldukça toza, kire, bakterilere ve ölü derilerin birikmesi ile karşı karşıya kalması kaçınılmazdır. Bu durum koltuklarınızın eski bir görünmesine sebebiyet vermekle kalmayıp insan sağlığı için de sorun teşkil etmeye başlaması kaçınılmazdır.

Üstelik yüzeysel temizliğin yeteri kadar steril bir etki yaratmadığı gibi uygun olmayan kimyasallar koltuklarınızın kumaşlarının daha hızlı eskimesine sebebiyet verebilir. Bundan kaçınmak için ise profesyonel temizlik malzemeleri ve kimyasallar ile temizlenip yıkanmaları koltuklarınızın ömürlerini koruyacaktır.

 Bu sebeple müşterilerimize 6 ay da 1 kez koltuklarını yıkatmalarını tavsiye ediyoruz.

Nasıl Yıkanır?

Öncelikle İki Yaka Temizlik olarak bize olan güveninizin farkında olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. Bu sebeple mobilyalarınız sizin için ne kadar değerli ise bizim için de bir o kadar değerlidir.

Bundan dolayı koltuklarınızı yıkama sürecinden geçirmeden önce bazı incelemeler ve süreçlerden geçiyoruz. İlk olarak yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz ile koltuklarınıza yerleşmiş tozları vakumlama ile arındırmaya başlıyoruz. Ardından koltuklarınızın kumaşı incelenir. Kumaşın yapısı belirlenmesi ile birlikte uygun şampuanlar seçilir. Böylelikle yıkama işlemine başlarız. Öncelikle Koltuğunuza özel karışımların eklendiği su koltuklarınız ile buluşturulur. Bir süre beklemenin ardından kirlerin ve lekelerin büyük çoğunluğu bu özel sıvı ile ortadan kaldırılmış ve temizlenmiş olur. 

Geriye eğer var ise inatçı lekelerden kurtulmak kalır. İnatçı lekenin cinsi anlaşıldıktan sonra ona özel leke çıkarıcılar koltuğunuzun ilgili bölgesinde uygulanır. Koltuğunuza sarar vermeyecek şekilde yumuşak fırçalar ile fırçaladıktan sonra bölge lekelerinden arındırılmış olur. 

Son olarak koltuğunuzun kumaş yüzeyi ‘Extraction’ denen yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik bir gale getirilir. Yıkama işlemi bitmesi ile son kontroller yapılır ve ortam havalandırılır.

Maksimum Hijyen

Buharlı yıkama sonucu koltuklarınız aynı zaman da dezenfekte olmaktadır. Koltuklarınızdaki gözle görülmeyen insan sağlığına zararlı maytları bakterileri buharlı koltuk yıkama ile yok ederek koltuklarınızı insan sağlığına uygun hale getirerek dezenfekte ediyoruz.

İkiyaka Temizlik şirketi olarak; İstanbul geneline profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile ücretsiz servis ağımız bulunmaktadır Karcher marka Profesyonel makinelerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Yatak Yıkama

Zamanla yatağınızda bakteri, ölü deriler ve daha fazlası oluşmaktadır. Sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak temizliği hizmetimizden faydalanın.

Halı Yıkama

Tüm halı çeşitleriniz (özel dokuma halı, deri halı, yün halı, kilim, şilte, döşeme...) için İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetini sağlıyoruz.

Perde Yıkama

Perdeler bulundukları konum sebebiyle oldukça toz ve kir toplar. İki Yaka Temizlik ev ve yerleriniz için Perdelerinizi temizlemekteyiz.

İki Yaka TEMİZLİK

TEMİZLİKTE BİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar zamanla içerisinde toz, bakteri ve ölü deriyi içine hapseder. Normal temizleme işlemleri ile giderilemeyen ve sağlığa zararlı bu maddeler ancak profesyonel ve derinlemesine bir halı yıkama hizmeti ile giderilebilir.

Evlerimizin en çok temas edilen eşyalarından biri olan koltukların zamanla kirlenmeleri kaçınılmazdır. Üstelik koltukları silmek onlara yeteri kadar hijyen sağlamaması de bir gerçektir. Profesyonel koltuk yıkama ile hem koltuklarınızın daha sağlıklı bir yüzeye hem de parlak ve ilk günkü görünümüne kavuşturmak için gerekli bir işlemdir.

Doğal olarak uzandığınızda direkt olarak yüz teması ile karşı karşıya kaldığımız yataklar ne kadar çarşaf ve nevresim ile yüzeyi görünürde kapalı ve korunmuş görülse de zamanla insan vücudundan kalma ter, toz ve bakterilerin birikmesi ile hijyen durumu olumsuz etkilenmektedir. Bu sebeple sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak yıkama hizmeti insan sağlığı açısından gereklidir.

Halıfleksler dokuları sebebi ile halılardan daha sıkı bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile halılara göre daha fazla kir, toz, bakteri ve ölü deriyi hapsederler. Bu sebeple de profesyonel bir halıfleks yıkama hizmetine ihtiyaç duyar

Stor perdeler görüntü ve pratik olmaları sebebi ile evlerimiz ve iş yerlerimiz için büyük bir pratiklik ve iyi bir görüntü kazandırırlar. Ancak buna karşın kirlenme ve tozlanma gibi dezavantajları da bunun ile doğru orantılıdır. Mekanik yapıları sebebi ile stor perdeleri söküp takmak ve yıkamak zorluk çıkarabilir. İki Yaka Temizlik olarak tüm bu işlemleri profesyonel olarak size sunabilir ve perdelerinizi ilk günkü kadar temiz görmenizi sağlayabiliriz. Profesyonel Perde Yıkama hizmetimiz ile tüm tarz ve çeşitte perdelerinizi sizin için profesyonelce temizleyelim

Call Now Button