İKİ YAKA TEK MARKA

Neden Yıkatılmalı?

Hayatımızın 3’te 1’ini yataklarımızda geçirdiğimizi düşünürsek uyuduğumuz ve oldukça vakit geçirdiğimiz yatakların hijyeni bir hayli önem arz ediyor.

Yataklar istisnasız olarak zamanla maytlar ya da diğer adıyla toz akarları tarafından konak edilir. Sadece maytlar değil yataklarda birçok bakteri, mikrop, böcek, mantar ve spor türü bulunur ve insan sağlığa ciddi derece zarar verebilirler. Bu sebeple profesyonel bir yatak temizliği insan sağlığı için gereklidir.

Nasıl Yıkanır?

Yatak yıkama işlemi; ilaçlama, fırça ile köpükleme, buharlı dezenfekte ve fırçalama, son olarak temiz duru su gelene kadar vakumlama aşamalarından oluşmaktadır. Yataklarınız yıkandıktan sonra 7-8 saat içinde kurumaktadır.

Yatak yıkama işleminde kullandığımız özel ilaçlarla yataklardaki sarı lekeleri çıkarıyoruz. Servis personelimiz yataklardaki lekeleri yerinde inceleyerek yıkama işlemine başlamadan önceden müşterilerimizi bilgilendirmektedir. birçok marka model yatak olduğu için yatak yıkama işlemiyle ilgili personelimizin söylemlerini dikkate almanızı öneririz.

Yataklarınızdaki gözle görülmeyen insan sağlığına zararlı maytları bakterileri buharlı yatak yıkama ile yok ederek yataklarınızı insan sağlığına uygun hale getirerek dezenfekte ediyoruz. İkiyaka temizlik şirketi olarak; İstanbul geneline profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile ücretsiz servis ağımız bulunmaktadır Karcher marka Profesyonel makinelerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız için ilk gün Profesyonel koltuk yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Halı Yıkama

Tüm halı çeşitleriniz (özel dokuma halı, deri halı, yün halı, kilim, şilte, döşeme...) için İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetini sağlıyoruz.

Perde Yıkama

Perdeler bulundukları konum sebebiyle oldukça toz ve kir toplar. İki Yaka Temizlik ev ve yerleriniz için Perdelerinizi temizlemekteyiz.

İki Yaka TEMİZLİK

TEMİZLİKTE BİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Halılar zamanla içerisinde toz, bakteri ve ölü deriyi içine hapseder. Normal temizleme işlemleri ile giderilemeyen ve sağlığa zararlı bu maddeler ancak profesyonel ve derinlemesine bir halı yıkama hizmeti ile giderilebilir.

Evlerimizin en çok temas edilen eşyalarından biri olan koltukların zamanla kirlenmeleri kaçınılmazdır. Üstelik koltukları silmek onlara yeteri kadar hijyen sağlamaması de bir gerçektir. Profesyonel koltuk yıkama ile hem koltuklarınızın daha sağlıklı bir yüzeye hem de parlak ve ilk günkü görünümüne kavuşturmak için gerekli bir işlemdir.

Doğal olarak uzandığınızda direkt olarak yüz teması ile karşı karşıya kaldığımız yataklar ne kadar çarşaf ve nevresim ile yüzeyi görünürde kapalı ve korunmuş görülse de zamanla insan vücudundan kalma ter, toz ve bakterilerin birikmesi ile hijyen durumu olumsuz etkilenmektedir. Bu sebeple sağlıklı bir uyku için profesyonel yatak yıkama hizmeti insan sağlığı açısından gereklidir.

Halıfleksler dokuları sebebi ile halılardan daha sıkı bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile halılara göre daha fazla kir, toz, bakteri ve ölü deriyi hapsederler. Bu sebeple de profesyonel bir halıfleks yıkama hizmetine ihtiyaç duyar

Stor perdeler görüntü ve pratik olmaları sebebi ile evlerimiz ve iş yerlerimiz için büyük bir pratiklik ve iyi bir görüntü kazandırırlar. Ancak buna karşın kirlenme ve tozlanma gibi dezavantajları da bunun ile doğru orantılıdır. Mekanik yapıları sebebi ile stor perdeleri söküp takmak ve yıkamak zorluk çıkarabilir. İki Yaka Temizlik olarak tüm bu işlemleri profesyonel olarak size sunabilir ve perdelerinizi ilk günkü kadar temiz görmenizi sağlayabiliriz. Profesyonel Perde Yıkama hizmetimiz ile tüm tarz ve çeşitte perdelerinizi sizin için profesyonelce temizleyelim

Call Now Button